logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

Kochane Dzieci, 
Drodzy Rodzice 

1 września już za pasem. Dla wielu z  nas to dzień powrotu do ukochanego przedszkola po długiej przerwie od wspólnych zajęć i zabaw. Dla niektórych zaś będzie to postawienie pierwszych kroków w nowym środowisku, jakim jest przedszkole. 

Już dziś z  radością oczekujemy Was w murach naszej placówki! 
Spotykamy się 1 września 2020 r. Przedszkole będzie czynne od godz. 6.30 do godz. 16.00. schodzimy się do godz. 8.00. 

Ze względu na specyficzny czas, jakim jest trwająca nadal pandemia uprzejmie prosimy o zapoznanie się z procedurami bezpieczeństwa w przedszkolu i  złożenie stosownych oświadczeń w pierwszy dzień zajęć.  Rodzice/prawni opiekunowie przyprowadzający  swoje pociechy do przedszkola proszeni są również o przestrzeganie reżimu zasad sanitarnych tj. wchodzenie do szatni przedszkola 1 rodzic 
z dzieckiem (reszta oczekuje na wejście na teren placówki zachowując dystans społeczny 2 m.),  obowiązkowa dezynfekcja rąk i zasłanianie ust oraz nosa. Dzieci nie przynoszą ze sobą żadnych zabawek ani innych przedmiotów, artykułów spożywczych.  

Jeżeli rodziny i dzieci przebywały w  ostatnim czasie w strefach wzmożonego ryzyka lub miały kontakt  z osobami przebywającymi na kwarantannie, za granicą bądź chorymi na koronowirusa prosimy 
o przełożenie terminu posłania dziecka  do przedszkola.  

DO PRZEDSZKOLA PRZYPROWADZAMY TYLKO I WYŁĄCZNIE ZDROWE DZIECI. 

Mamy nadzieję, że mimo specyficznych okoliczności w jakich się spotykamy, czas w  przedszkolu będzie upływał nam  w miłej i serdecznej atmosferze, pełen ciekawych i twórczych zabaw! 

Bernadetta Osięga 
Dyrektor 
Przedszkola Niepublicznego 
„Mały Nazaret” w  Przemyślu 

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15