logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją władz administracyjnych zawieszenie zajęć w placówkach oświatowych zostaje przedłużone do 24 maja 2020 r. Tym samym kontynuujemy pracę zdalną w naszym przedszkolu.

Mamy już za sobą wiele dni tego typu zajęć, odizolowania, lęku o zdrowie swoje i bliskich, jak również trosk o każde jutro. Tym bardziej należą się słowa uznania za każde podejmowanie działania.

Serdecznie dziękuję kadrze za wytrwałą, pomysłową i sumienną pracę zdalną. Dziękuję rodzicom za pełen poświęcenia i zaangażowania czas przeznaczony na realizację zadań przygotowywanych przez kadrę dla naszych dzieci. Dziękuję przede wszystkim naszym pociechom – jesteście bardzo dzielni, a Wasze uśmiechnięte buzie na zdjęciach sprawiają, że tym bardziej nie możemy się doczekać naszego spotkania w przedszkolu!

Przed nami kolejne dni życia w dobie epidemii. Mimo pojawiającego się zniechęcania zaglądajmy na stronę i Facebooka przedszkola, aby razem z dziećmi realizować zabawy przygotowywane przez naszych nauczycieli, dbając tym samym o rozwój swoich pociech. Etap przedszkolny dla każdego dziecka jest kluczowy w jego rozwoju. Zachęcam do przesyłania zdjęć ze wspólnych zabaw, zajęć, może spacerów. Bądźmy razem mimo odosobnienia!

Jednocześnie informuję, że obniżamy również czesne na miesiąc maj o 50%. Wzorem miesiąca kwietnia proszę wysyłać zapytania o kwotę odpłatności na nr tel: 667 657 364.
Osoby które nie uregulowały odpłatności za miesiąc kwiecień bardzo proszę o dokonanie wpłat do 30.04.2020 r. aby nie powstawały niepotrzebne zaległości. O ewentualnych trudnościach proszę
o informację telefoniczną.

Do 29 kwietnia 2020 r. przyjmujemy również zgłoszenia do naszego przedszkola na nowy rok szkolny 2020/2021. Osoby które jeszcze nie zgłosiły swojego dziecka a chcą to uczynić proszę o przesłanie skanu wypełnionej karty na maila przedszkola lub zostawienie w kopercie w skrzynce na listy przy wejściu do przedszkola.

Życzę wytrwałości, cierpliwości i dużo zdrowia!

#zostańmy w domu

 

Bernadetta Osięga
dyrektor Przedszkole Niepublicznego
Mały Nazaret w Przemyślu 

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15