logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

6 stycznia 2020 r. odbył się Orszak Trzech Króli. Nasze przedszkolaki w raz z rodzicami włączyły się aktywnie w to świętowanie. Zaraz po Mszy Świętej koncelebrowanej w Bazylice Archikatedralnej w Przemyślu pod przewodnictwem ks. Abpa Józefa Michalika wyruszyliśmy długim orszakiem ulicami naszego miasta: Zamkową, Fredry, Franciszkańską, Kazimierza Wielkiego i wkroczyliśmy na Rynek, gdzie przy szopce odbył się pokłon Trzech Króli. Na świątecznie przygotowanej scenie mogliśmy podziwiać przygotowany program artystyczny, a nasze serca rozgrzewały wspólne kolędy i pastorałki.
Dzień ten na długo zostanie w naszej pamięci.

Fotorelacja.

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15