Jesienne popołudnie 20 października 2015 r. wpisze się w pamięć każdego z nas, tego bowiem dnia nasze maluszki stały się PRAWDZIWYMI PRZEDSZKOLAKAMI! Pierwsze poważne wystąpienie przed publicznością, pierwsze przyrzeczenie i w końcu pasowanie.

Od tego dnia przyrzekamy:
- co dzień rano buzię mieć zawsze roześmianą,
- nie płakać, nie szlochać i Panie mocno kochać,
- zabawki szanować i dookoła wszystko porządkować,
- choć jesteśmy jeszcze mali, zgodnie się bawić w sali.

Naszym Przedszkolakom życzymy zatem, aby udało się dotrzymać przyrzeczeń i składamy serdeczne gratulacje!

A naszym Kochanym Rodzicom serdecznie dziękujemy za pomoc i zaangażowanie w organizację Uroczystości Pasowania na Przedszkolaka.

Swoją wdzięczność w sposób szczególny wyrażamy wobec Pani Kasi Grabas, która zatroszczyła się o fotorelację z tego wydarzenia w obu grupach jak również Paniom : Ewie Mazur, Hani Kowal, Ani Puć, Ewelinie Wywrot, Ani Rajek, Małgosi Kliszczewicz , które przygotowały dla dzieci poczęstunek.

Dziękujemy! klik

HL3A1746HL3A1786HL3A1804