Grupę II odwiedziła pani Monika, mamusia naszego Hubercika, która opowiedziała nam
o swojej pracy. Pani Monika pracuje jako pielęgniarka. Podczas wizyty zaprezentowała dzieciom wiele ciekawych rzeczy, które wykorzystywane są w codziennej pracy pielęgniarki m.in. strzykawki, igły, bandaże, plastry, termometr, venflon itp. Następnie pani Monika przeczytała nam ciekawe opowiadania o zawodach takich jak: stomatolog, farmaceuta, fizjoterapeuta itp.

Na pamiątkę dzieci otrzymały strzykawki, którymi będą robić zastrzyki swoim misiom i lalkom. Dzięki temu spotkaniu poznaliśmy trud i ważność pracy pielęgniarki. Na zakończenie pani Monika wręczyła dzieciom kolorowanki przedstawiające zawody medyczne.
Dziękujemy Pani Moniko za ciekawe zajęcia !

Fotogaleria z wizyty.