Wakacje już za pasem. Kończąc rok szkolny 2016/2017 nasze kochane maluszki wraz z rodzicami i swoimi paniami nauczycielkami wybrały się na wycieczkę do miejsca, które okazało się być rajem na ziemi.

W czwartek, autokar pełen radości i gwaru ruszył z ulicy Krasińskiego w Przemyślu w stronę Radymna - Dinozekolandii- - Parku dinozaurów. A tam na naszych wspaniałych przedszkolaczków czekała moc niespodzianek i wrażeń.
Również dla rodziców i pań nauczycielek był to czas wspólnych twórczych rozmów oraz wymiany doświadczeń.

Wyjazd uważamy za bardzo udany!

Bardzo serdecznie dziękujemy Pani Hani Kowal za ogromny wkład w organizację wycieczki. Podziękowania składamy również radzie rodziców na ręce Pani Małgorzata Kliszczewicz-Lenart za sfinansowanie autokaru i pomoc w organizacji.

Było pięknie!