logo 1

 

 

37-700 Przemyśl
ul. Zygmunta Krasińskiego 24
tel. 796 800 580

 

    Przedszkole Niepubliczne 

              Mały Nazaret

Wakacje w naszym przedszkolu to czas ciekawych zajęć, spotkań i niespodzianek. Tym razem nasze Przedszkolaczki wybrały się do parafii św. Trójcy na spotkanie z misjonarzem z Panamy w Ameryce Łacińskiej. 

MISJE 059

 Ojciec misjonarz opowiedział o życiu swoich najmłodszych parafian, o ich pracy, nauce i zabawach. Następnie modlił się z nami w języku polskim i hiszpańskim. Nasze kochane Przedszkolaczki uświetniły spotkanie radosnym śpiewem. Ojciec nauczył nas również piosenki w języku hiszpańskim.

  Na koniec spotkania każdy otrzymał maleńki, misyjny krzyżyk, jako   znak, że my też w swoich środowiskach jestemy takimi mały misjonarzami. Ujmująca była radość i duma naszych dzieci, kiedy wkładały na szyję otrzymane krzyżyczki. Następnie Tomuś w imieniu wszystkich przedszkolaków złożył na ręce ojca misjonarza ofiarę z drobnych datków, które dzieci uzbierały w okresie Wielkiego Postu.

Serdecznie dziękujemy ks. Markowi - naszemu katechecie - za zaproszenie nas na to spotkanie, a ojcu misjonarzowi za budzenie w naszych malutkich serduszkach wrażliwości na potrzeby dzieci z krajów misyjnych - Bóg zapłać.

Zapewniamy o modlitwie!

Tygodnik dzieci

HIT! Porady o ojcostwie

Przewodnik po książkach

15 15