Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Przemyskiej serdecznie zaprasza członków Stowarzyszenia, Rodziców i Dzieci z naszych przedszkoli, placówek oraz Słuchaczy Studium Życia Rodzinnego na rodzinne przebojowe rekolekcje do Lipnika niedaleko Kańczugi w powiecie przeworskim. W pięknym zabytkowym dworku w otoczeniu historycznego parku znajduje się tutaj ośrodek rekolekcyjno-szkoleniowy.

Wyjazd ma charakter rekolekcyjno – integracyjny. Odbędzie się w dniach 11 – 13 września 2015 r. (piątek-niedziela).

W programie same atrakcje!
Zapewniamy fachową opiekę nad dziećmi.

Koszt (posiłki, nocleg): 100 zł - osoba dorosła, 50 zł – pierwsze dziecko, 25 zł – drugie dziecko, trzecie i każde następne - pobyt bezpłatny.

Więcej informacji i zapisy u pani Bernadki Osięgi (grupa młodsza).
Zapisy trwają do 15 lipca 2015 r. Potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata 50 % kosztów pobytu całej rodziny.

Zapraszamy!